Зоран

  во

  Договорот за решавањето на 27-годишниот спор помеѓу Грција и Македонија, што неделава влезе во процедура за ратификација во грчкиот парламент, претставува ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Владата на Зоран Заев и СДСМ апсолутно ги разочарува сите категории на граѓани, ги разочарува младите, ги разочарува старите, ги разочарува и вработените и ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Амбасадата на Република Словенија е именувана од страна на НАТО за точка за контакт во претстојниот финален процес на зачленувањето на Република Македонија во ...
  сите 61 | | | веќе видена

  Обвинителството ја продолжува истрагатата за бегството на екс премиерот Никола Груевски.. Обвинителката Вилма Русковска вели дека во текот на неделава ќе се ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Договорот за решавањето на 27-годишниот спор помеѓу Грција и Македонија, што неделава влезе во процедура за ратификација во грчкиот парламент, претставува ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Договорот за решавањето на 27-годишниот спор помеѓу Грција и Македонија, што неделава влезе во процедура за ратификација во грчкиот парламент, претставува ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Жестоки обвинувања во врска со најавената ТВ-емисија „Инсајдер“ што ќе се емитува на 1 ТВ, во која се споменува името на Зоран Азманов, претседател на ...
  сите 42 | | | веќе видена

  СДСМ и Зоран Заев на своја совест ја имаат смртта на граѓани и загрозеното здравје на илјадници граѓани поради загадениот воздух. Зоран Заев и СДСМ треба да ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Договорот за решавањето на 27-годишниот спор помеѓу Грција и Македонија, што неделава влезе во процедура за ратификација во грчкиот парламент, претставува ...
  сите 27 | | | веќе видена

  СДСМ и понатаму продолжува да ја лаже македонската јавност. Пензионерите се жртва на криминалното и неспособно владеење предводено од аболицираниот Зоран Заев. ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Претседателот на Владата, Зоран Заев, министерот за информатичко општество и администрација, Дамјан Манчевски, и претседателот на Националниот совет за ИКТ во ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев, оствари средба со делегацијата на Министерството за одбрана на Република Словенија, предводена од ...
  сите 61 | | | веќе видена