Зоран

  во

  На 27 април лани кога беа нередите во Собранието, еден од обвинетите пратеници Крсто Мукоски контактирал со екс министерот за транспорт и врски Миле ...
  сите 135 | | | веќе видена

  Либералната партија ја поздравува изјавата на премиерот Зоран Заев дадена пред бизнисмените од Стопанската комора, дека на дел од административците ќе им се ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Од ВМРО-ДПМНЕ го обвинуваат премиерот Зоран Заев и неговата влада, дека за да ја сокријат неспособноста сега се правдаат со лажни соопштенија. „Претседателот ...
  сите 217 | | | веќе видена

  Неколкуте поранешни членови на ВМРО-ДПМНЕ кои беа исклучени после случувањата во Собранието и прифаќањето на уставните измени, за ТВ21 рекоа дека последните ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Од ВМРО-ДПМНЕ го обвинуваат премиерот Зоран Заев и неговата влада, дека за да ја сокријат неспособноста сега се правдаат со лажни соопштенија. „Претседателот ...
  сите 217 | | | веќе видена

  Новинарот Бранко Героски кој важи за еден од најистакнатите новинарски пера на СДСМ и близок до Зоран Заев, жестоко ја критикуваше власта поради бегството на ...
  сите 7 | | | веќе видена

  На почетокот на декември ќе биде одржана заедничка седница на владите на Македонија и Бугарија, што ќе се совпадне со пуштањето во употреба на дел од автопатот ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Од ВМРО-ДПМНЕ го обвинуваат премиерот Зоран Заев и неговата влада, дека за да ја сокријат неспособноста сега се правдаат со лажни соопштенија.„Претседателот на ...
  сите 217 | | | веќе видена

  Никола Груевски не е бугарски државјанин и нема поднесено документи за издавање бугарски пасош, соопшти бугарското Министерство за правда по шпекулациите дека ...
  сите 322 | | | веќе видена

  Од ВМРО-ДПМНЕ го обвинуваат премиерот Зоран Заев и неговата влада, дека за да ја сокријат неспособноста сега се правдаат со лажни соопштенија. „Претседателот ...
  сите 217 | | | веќе видена

  Никола Груевски не е бугарски државјанин и нема поднесено документи за издавање бугарски пасош, соопшти бугарското Министерство за правда по шпекулациите дека ...
  сите 322 | | | веќе видена

  Зоран Заев и неговата влада за да ја сокријат неспособноста сега се правдаат со лажни соопштенија, реагираат од ВМРО-ДПМНЕ. -Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, ...
  сите 217 | | | веќе видена

  Новинарот Бранко Героски кој важи за еден од најистакнатите новинарски пера на СДСМ и близок до Зоран Заев, жестоко ја критикуваше власта поради бегството на ...
  сите 7 | | | веќе видена

  „Зоран Заев и неговата влада за да ја сокријат неспособноста сега се правдаат со лажни соопштенија.Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски ниту знаел, ...
  сите 217 | | | веќе видена