Зоран

  во

  Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека дел од објавените разговори во изминативе денови што ги слушнал се дел од пакетот материјали што ги предал во СЈО и ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, ги повика граѓаните да излезат и да гласаат на претседателските избори во недела бидејќи, како што рече тој, власта ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека работните групи работат на изготвувањето на законот за јавно обвинителство и дека денеска добил извештај од ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев денес јавно потврди дека новообјавените „бомби“ кои вчера и денес ја тресат македонската политичка и граѓанска јавност се дел од големиот ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев денеска потврди дека дел од објавените разговори во изминативе денови што ги слушнал се дел од пакетот материјали што ги предал во СЈО и ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на прес-конференција го нарече премиерот Зоран Заев воајер, алудирајќи на прислушуваните разговори. – Во Македонија ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев денеска потврди дека дел од објавените разговори во изминативе денови што ги слушнал се дел од пакетот материјали што ги предал во СЈО и ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев денеска потврди дека дел од објавените разговори во изминативе денови што ги слушнал се дел од пакетот материјали што ги предал во СЈО и ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на денешната прес-конференција упати силни критики кон премиерот Зоран Заев, нарекувајќи го воајер, поради „бомбите“ ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев денеска потврди дека дел од објавените разговори во изминативе денови што ги слушнал се дел од пакетот материјали што ги предал во СЈО и ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, ги повика граѓаните масовно да излезат и да гласаат на претседателските избори во недела бидејќи, како што ...
  сите 40 | | | веќе видена