Пелистер

  во

  Ниту полната сала и големата поддршка што ја добија кошаркарите на Гостивар не им беше доволна да го избегнат поразот од МЗТ Скопје Аеродром кој стигна до ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Новинарката Александра Спировска од Македонската радио-телевизија преку инспиративни фотографии ја споделува љубовта кон планинарењето и природата со своите ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Екипата на ЖРК Пелистер и дефинитивно го заврши својот настап во Челинџ-купот. Македонскиот претставник доживеа пораз и во втората пресметка со ЖРК Наиса од ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Ниту полната сала и големата поддршка што ја добија кошаркарите на Гостивар не им беше доволна да го избегнат поразот од МЗТ Скопје Аеродром кој стигна до ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Ниту полната сала и големата поддршка што ја добија кошаркарите на Гостивар не им беше доволна да го избегнат поразот од МЗТ Скопје Аеродром кој стигна до ...
  сите 20 | | | веќе видена