Пелистер

  во

  Деца со посебни потреби од Битола, кои до вчера ретко имаа можност да застанат на спортски терен и да фатат топка во рацете, сега учат да играат кошарка под ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Пинг-понгарите од шампионатите во Супер лигата и Првата лигата викендов ќе ги одиграат натпреварите од третото и четвртото коло. Системот на натпреварувања е ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Бранителот на шампионската титула од натпреварувачката сезона 2017/2018 Бадел 1862 оваа сезона ќе се надигрува против десет други екипи и тоа против Вардар, ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Пинг-понгарите од шампионатите во Супер лигата и Првата лигата викендов ќе ги одиграат натпреварите од третото и четвртото коло. Системот на натпреварувања е ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Пинг-понгарите од шампионатите во Супер лигата и Првата лигата викендов ќе ги одиграат натпреварите од третото и четвртото коло. Системот на натпреварувања е ...
  сите 8 | | | веќе видена