Никола Груевски

  во

  Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски во интервју за ТВ „Алсат М" на прашањето дали е подготвен да си поднесе оставка од лидерската позиција ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски во интервју за ТВ „Алсат М" на прашањето дали е подготвен да си поднесе оставка од лидерската позиција ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски во интервју за ТВ „Алсат М“ на прашањето дали е подготвен да си поднесе оставка од лидерската позиција ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Лидерот на ВМРО ДПМНЕ Никола Груевски во интервју за Алсат М на прашањето дали е подготвен да си поднесе оставка од челната позиција во партијата доколу ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Повеќе пари за граѓаните, укината е радиодифузната такса, зголемена е минималната плата, обезбеден е надомест за стечајните работници За само стотина дена ...
  сите 155 | | | веќе видена

  За само стотина дена Владата предводена од СДСМ и парламентарното мнозинство докажаа дека може да се работи чесно, одговорно и во интерес на граѓаните, наместо ...
  сите 155 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски и членови ма ИК на ВМРО ДПМНЕ вчера остварија средба со амбасадорите на земјите членки на Европската Унија и НАТО ...
  сите 112 | | | веќе видена

  За само стотина дена Владата предводена од СДСМ и парламентарното мнозинство докажаа дека може да се работи чесно, одговорно и во интерес на граѓаните, наместо ...
  сите 155 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски во вчерашното гостување во емисијата „200“ на телевизијата „Алсат“ истакна дека партијата, и нејзиното раководство ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски во вчерашното гостување во емисијата „200“ на телевизијата „Алсат“ истакна дека партијата, и нејзиното раководство ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски во денешното гостување во емисијата „200“ на телевизијата АлсатМ истакна дека партијата, и нејзиното раководство ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски и членови на ИК на оваа партија остварија средба со амбасадорите на земјите членки на Европската Унија и НАТО, како ...
  сите 112 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО ДПМНЕ Никола Груевски во интервју за Алсат М на прашањето дали е подготвен да си поднесе оставка од челната позиција во партијата доколу ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Ние што ова го работевме во овие три месеци беа многу контакти со граѓаните, одења на терен, истражувања на нивното мислење, каде биле нашите слабости и ...
  сите 57 | | | веќе видена