Никола Груевски

  во

  Социјалните мрежи се полни со креативни фотомонтажи и досетки за бегството на експремиерот Никола Груевски. Денес главна тема беше веста објавена во некои ...
  сите 136 | | | веќе видена

  Унгарските власти го разгледуваат барањето за азил, поднесено од поранешниот премиер Никола Груевски, информираат од прес-службата на кабинетот на премиерот ...
  сите 136 | | | веќе видена

  ВМРО-ДПМНЕ најостро ги демантира лагите и манипулациите искажани од портпаролот на единствениот политичар три пати аболициран за тежок криминал, Зоран Заев, ...
  сите 104 | | | веќе видена

  Унгарската влада за „Макфакс“ вели дека властите дозволиле Никола Груевски да поднесе барање за азил, а со тоа да биде сослушан и во седиштето на Канцеларијата ...
  сите 136 | | | веќе видена

  Унгарскиот премиер Виктор Орбан, потврди дека поранешниот македонски премиер Никола Груевски е во Будимпешта и дека тамошните власти го обработуваат неговото ...
  сите 136 | | | веќе видена

  Унгарската влада за „Макфакс“ вели дека властите дозволиле Никола Груевски да поднесе барање за азил, а со тоа да биде сослушан и во седиштето на Канцеларијата ...
  сите 136 | | | веќе видена

  Никола Груевски е тој кој што успеа да ја претвори Република Македонија во заробена држава за време на неговото владеење, како што беше посочено и во ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Претседателот на Алијанса за Албанците Зијадин Села денеска побара оставка од премиерот Зоран Заев, но и формирање експертска влада. По бегството на ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Хриестијан Мицкоски се огласи на Фејсбук околу темата со Никола Груевски. - Политичкиот прогон и терор станува основен метод на ...
  сите 104 | | | веќе видена

  Унгарската влада за „Макфакс“ вели дека властите дозволиле Никола Груевски да поднесе барање за азил, а со тоа да биде сослушан и во седиштето на Канцеларијата ...
  сите 136 | | | веќе видена

  Унгарската влада за „Макфакс“ вели дека властите дозволиле Никола Груевски да поднесе барање за азил, а со тоа да биде сослушан и во седиштето на Канцеларијата ...
  сите 136 | | | веќе видена

  Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, преку статус на социјалната мрежа „Фејсбук“ повика одговорност за бегството на експремиерот Никола Груевски да се ...
  сите 104 | | | веќе видена

  Унгарските власти го разгледуваат барањето за азил, поднесено од поранешниот премиер Никола Груевски, информираат од прес-службата на кабинетот на премиерот ...
  сите 136 | | | веќе видена

  Унгарската влада за „ Макфакс “ вели дека властите дозволиле Никола Груевски да поднесе барање за азил, а со тоа да биде сослушан и во седиштето на ...
  сите 136 | | | веќе видена

  Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на Фејсбук ги коментираше последните слувања во врска со бегството на Никола Груевски во Унгаријаи порача дека не го ...
  сите 104 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски ниту знаел, ниту учествувал во некаков план со кој што му е овозможено на Никола Груевски да избега од ...
  сите 104 | | | веќе видена

  Никола Груевски е тој кој што успеа да ја претвори Република Македонија во заробена држава за време на неговото владеење, како што беше посочено и во ...
  сите 14 | | | веќе видена