Мурињо

  во

  Халфот на Манчестер Јунајтед, Пол Погба го очекува со нетрпение враќањето на „Алијанц“ стадионот за дуелот со Јувентус од групната фаза на Лигата на шампионите ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Халфот на Манчестер Јунајтед, Пол Погба го очекува со нетрпение враќањето на „Алијанц“ стадионот за дуелот со Јувентус од групната фаза на Лигата на шампионите ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Халфот на Манчестер Јунајтед, Пол Погба го очекува со нетрпение враќањето на „Алијанц“ стадионот за дуелот со Јувентус од групната фаза на Лигата на шампионите ...
  сите 142 | | | веќе видена

  Фудбалската асоцијација на Англија (ФА) нема да го казни Жозе Мурињо по извештајот за средбата меѓу Манчестер Јунајтед и Њукасл. Мурињо беше снимен по крајот ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Главна тема во светската фудбалска јавност е кој ќе биде наследник на Џулен Лопетеги во клупата на Реал Мадрид. Истакнатиот италијански весник "Газета" фрли ...
  сите 128 | | | веќе видена

  Фудбалската асоцијација на Англија (ФА) нема да го казни Жозе Мурињо по извештајот за средбата меѓу Манчестер Јунајтед и Њукасл. Мурињо беше снимен по крајот ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Поранешниот напаѓач на Манчестер Јунајтед и легенда на клубот, Вејн Руни не смета дека играчите на тимот се против менаџерот Жозе Мурињо, инсистирајќи на тоа ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Поранешниот напаѓач на Манчестер Јунајтед и легенда на клубот, Вејн Руни не смета дека играчите на тимот се против менаџерот Жозе Мурињо, инсистирајќи на тоа ...
  сите 32 | | | веќе видена

  „Скај Спортс“ пренесува дека од раководството на Манчестер Јунајтед немаат намера да му врачат отказ на Жозе Мурињо и наместо тоа во јануари ќе му ги исполнат ...
  сите 122 | | | веќе видена

  Поранешниот напаѓач на Манчестер Јунајтед и легенда на клубот, Вејн Руни не смета дека играчите на тимот се против менаџерот Жозе Мурињо, инсистирајќи на тоа ...
  сите 32 | | | веќе видена