Мурињо

  во

  Пол Погба редовно е на списокот за „рендање“ на Жозе Мурињо, а Французинот сега сам му даде нови причини за критика откако против Валенсија имаше големо ...
  сите 135 | | | веќе видена

  Јуниорскиот тим на Манчестер Јунајтед денеска како гостин го победи тимот на Валенсија во последното коло од групната фаза на младинската Лига на Шампионите. ...
  сите 135 | | | веќе видена

  Манчестер јунајтед веќе го осигура пласманот во нокаут фазата од Лигата на шампиони напролет, па затоа тренерот Жозе Мурињо за утрешниот меч против Валенсија ...
  сите 135 | | | веќе видена

  Манчестер јунајтед веќе го осигура пласманот во нокаут фазата од Лигата на шампиони напролет, па затоа тренерот Жозе Мурињо за утрешниот меч против Валенсија ...
  сите 135 | | | веќе видена

  Манчестер јунајтед веќе го осигура пласманот во нокаут фазата од Лигата на шампиони напролет, па затоа тренерот Жозе Мурињо за утрешниот меч против Валенсија ...
  сите 135 | | | веќе видена

  Манчестер Јунајтед оваа сезона игра во прилично лоша форма, а се чини дека најголемиот проблем во екипата на Жозе Мурињо е слабата дефанзивна линија. Поради ...
  сите 135 | | | веќе видена

  Се шпекулира дека Премиерлигашот од Олд Трафорд веќе ја донел одлуката за тоа што ќе стори при евентуални понуди за својот фудбалер, и наводно е категоричен во ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Според пишувањата на „Сан", Жозе Мурињо добил зелено светло во зимскиот преоден рок да ја засили одбраната, приоритет ќе биде Тоби Алдервирелд од ...
  сите 135 | | | веќе видена