Мурињо

  во

  Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер на прес конференцијата во пресрет на дерби пресметката со Тотенхем изјави дека на „Вембли“ нема да одат да ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер на прес конференцијата во пресрет на дерби пресметката со Тотенхем изјави дека на „Вембли“ нема да одат да ...
  сите 90 | | | веќе видена

  Манчестер Јунајтед вчера на сметката на Мурињо му исплати 15 милиони фунти. Оваа информација за Дејли Мејл ја пренесува извор близок на Мурињо кој додава дека ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Оле Гунар Солскјер имаше пофални зборови за Маурисио Покетино во пресрет на дуелот помеѓу Тотнем и Манчестер јунајтед и вели дека сосема разбирливо ...
  сите 61 | | | веќе видена