Ме

  во

  Да не влегуваме во спротивставувања и надмудрувања зашто нема да направиме добро. Добивањето датум за почеток на преговорите со ЕУ е преважно прашање. Го ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Да не влегуваме во спротивставувања и надмудрувања зашто нема да направиме добро. Добивањето датум за почеток на преговорите со ЕУ е преважно прашање. Го ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Тренерот на Металург, Дамир Стојановиќ смета дека Металург ја немаше препознатливата борбеност во мечот, нешто што е главна карактеристика на тимот изминатите ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Да не влегуваме во спротивставувања и надмудрувања зашто нема да направиме добро. Добивањето датум за почеток на преговорите со ЕУ е преважно прашање. Го ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Да не влегуваме во спротивставувања и надмудрувања зашто нема да направиме добро. Добивањето датум за почеток на преговорите со ЕУ е преважно прашање. Го ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Да не влегуваме во спротивставувања и надмудрувања зашто нема да направиме добро. Добивањето датум за почеток на преговорите со ЕУ е преважно прашање. Го ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Да не влегуваме во спротивставувања и надмудрувања зашто нема да направиме добро. Добивањето датум за почеток на преговорите со ЕУ е преважно прашање. Го ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Да не влегуваме во спротивставувања и надмудрувања зашто нема да направиме добро. Добивањето датум за почеток на преговорите со ЕУ е преважно прашање. Го ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Фестивалската публика денеска имаше уникатна можност да проследи мастер-клас со водечкиот светски кинематографер Едвард Лакман, лауреатот на годинашното ...
  сите 150 | | | веќе видена

  Монасите освен помала прелада немаат потешки болести, верувале или не, а еве што докторот Иван Поповиќ има да каже по дружењето со монасите на манастирот ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Монасите освен помала прелада немаат потешки болести, верувале или не, а еве што докторот Иван Поповиќ има да каже по дружењето со монасите на манастирот ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Македонецот Влатко Андоновски кој работи како тренер на фудбалскиот клуб Реин од Сиетл, е еден од најсериозните кандидати за преземање на функцијата селектор ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Иако негодуваше, Жоржињо имаше џентлменска реакција потоа откако се врати да му посака среќа на својот соиграч, што се однесува пак до Вилијан, тој даде ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Фестивалската публика денеска имаше уникатна можност да проследи мастер-клас со водечкиот светски кинематографер Едвард Лакман, лауреатот на годинашното ...
  сите 150 | | | веќе видена

  Се почестите вербални, но и физички напади врз здравствени работници е причината за денешниот протест на лекарите и медицинските сестри пред клиничкиот центар ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Претседателот на Владата на Република Северна Македонија, Зоран Заев денеска присуствуваше на регионален настан на Б2Б средби помеѓу компании од Република ...
  сите 70 | | | веќе видена