Ме

  во

  Ова го изјави претседателот, Стево Пендаровски по средбата со лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски кој попладнево со неколку пратеници беше во Вила Водно ...
  сите 154 | | | веќе видена

  Претседателот на С.Македонија, Стево Пендаровски по средбата со лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски изјави дека ако лидерот на СДСМ, Зоран Заев не ...
  сите 154 | | | веќе видена

  Претседателот на С.Македонија, Стево Пендаровски по средбата со лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски изјави дека ако лидерот на СДСМ, Зоран Заев не ...
  сите 154 | | | веќе видена

  По средбата со лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, претседателот на државата Стево Пендаровски на денешната прес конференција истакна дека не му побарал ...
  сите 154 | | | веќе видена

  Музичкиот летен фестивал „Охрид- фест 2020“ годинава ќе ја одржи традицијата и контунтинуитет долг 27 години без Интернационална вечер, на 11 септември, со ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Заколнет рокер Ѓорѓе Давид одлучил да влезе во комерцијални води при што веќе со години седи во жири на музичкото натпреварување “Ѕвезите на Гранд“, но никогаш ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Ако имате домашно милениче и очекувате бебе, веројатно се прашувате како да подготвите домашното милениче и кога и како да го запознаете со новиот член на ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Христијан Мицјкоски, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, рече дека заедно со пратеничката група на партијата ќе оди во резиденцијата на Водно за да побара средба со ...
  сите 154 | | | веќе видена

  После Милица Павловиќ која ќе ја толкува Јелена, улога во серијата добил и водителот Огњен Амиџиќ, кој ќе се толкува самиот себе.- Ме повикаа и веднаш ја ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Музичкиот летен фестивал, „Охрид- фест 2020“, годинава ќе ја одржи традицијата и контунтинуитет долг 27 години без Интернационална вечер, на 11 септември, со ...
  сите 32 | | | веќе видена