Ме

  во

  Ријана се појавила на еден настан каде дала интервју, поради кое многумина мислат дека е бремена. Пејачката е во врска со Хасан Џамил (29), а неодамна признала ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Спорт Манија и Sport Life обложувалници од стартот на Лигата на шампионите ќе организираат хуманитарна акција со Добротворен тикет, а гости ќе ни бидат ...
  сите 72 | | | веќе видена

  Новинарот од хрватскиот портал Индекс, Гордан Духачек е пуштен од притвор по сослушувањето и откако беше прогласен за виновен поради навредување на полицијата. ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Пиштол покрај креветот за да може да заспие, секогаш студено во спалната соба, аверзија кон алкохолот и диета која се состои само од салата. Ова бил животниот ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Новинарот од хрватскиот портал Индекс, Гордан Духачек е пуштен од притвор по сослушувањето и откако беше прогласен за виновен поради навредување на полицијата. ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Новинарот од хрватскиот портал Индекс, Гордан Духачек е пуштен од притвор по сослушувањето и откако беше прогласен за виновен поради навредување на полицијата. ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Се чини дека во модерниот свет сонот на Дон Вито Корлеоне, неговата мафијашка организација да стане легален бизнис, полека, но сигурно станува реалност. ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Тренерот на Ливерпул, Јирген Клоп пред натпреварот од првото коло од групната фаза од Лигата на шампионите против Наполи ги коментираше зборовите на неговиот ...
  сите 74 | | | веќе видена

  Ирската кантавторка се стекна со слава кон крајот на осумдесеттите години на минатиот век, особено по нејзиниот настап на „Nothing Compares 2 U“ во 1990 ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Тројниот оскаровец Џек Николсон многумина го сметаат за еден од најдобрите, ако не и најдобриот актер од неговата генерација. Некои го памтат како Џек Торанс ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Тренерот на Ливерпул, Јирген Клоп пред натпреварот од првото коло од групната фаза од Лигата на шампионите против Наполи ги коментираше зборовите на неговиот ...
  сите 74 | | | веќе видена

  Живот спакуван во куфери, спомените во торби. Куферите и обични и детски. Аеродромите полни, билетите се за во еден правец. Солзи и прегратки по автобуските ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Пиштол покрај креветот за да може да заспие, секогаш студено во спалната соба, аверзија кон алкохолот и диета која се состои само од салата. Ова бил животниот ...
  сите 13 | | | веќе видена