Манчестер Сити

  во

  Менаџерот на Манчестер Сити, Пеп Гвардиола лично се сретнал со плејмејкерот на ПСЖ, Адриен Рабио, за да го убеди Французинот да се пресели на „Етихад“ следното ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Менаџерот на Манчестер Сити, Пеп Гвардиола лично се сретнал со плејмејкерот на ПСЖ, Адриен Рабио, за да го убеди Французинот да се пресели на „Етихад“ следното ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Според пишувањата на италијанските медиуми Милан повторно сака во јануари да го донесе Цеск Фабрегас во своите редови. Според информациите Милан за тоа спрема ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Поставувањето на Роберто Манчини за селектор на италијанската фудбалска репрезентација донесе неколку промени во редовите на четирикратниот светски шампион, а ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Како што пишува реномираниот „Кориере дело Спорт“ одделот кој е задолжен за трансфери во Милан веќе размислува на јаунарскиот преоден рок. Најново име кое се ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Фудбалерот Лирој Сане си замина од кампот на германската фудбалска репрезентација во Минхен поради приватни причини. Наводно според англиските медиуми Сане се ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Фудбалерот Лирој Сане си замина од кампот на германската фудбалска репрезентација во Минхен поради приватни причини. Наводно според англиските медиуми Сане се ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Фудбалерот Лирој Сане си замина од кампот на германската фудбалска репрезентација во Минхен поради приватни причини. Наводно според англиските медиуми Сане се ...
  сите 10 | | | веќе видена