Јунајтед

  во

  Контроверзниот агент Мино Рајола му дал ветување на Пол Погба кога тој од Јувентус се врати во Манчестер јунајтед. Според англиските медиуми, Рајола во 2016 ...
  сите 89 | | | веќе видена

  Контроверзниот агент Мино Рајола му дал ветување на Пол Погба кога тој од Јувентус се врати во Манчестер јунајтед.Според англиските медиуми, Рајола во 2016 ...
  сите 89 | | | веќе видена

  Германецот Илкај Гундоган била последната трансфер цел на големиот шкотски менаџер сер Алекс Фергусон на чело на Манчестер Јунајтед пред тој да се повлече од ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Ѕвездата на Лацио, Серхеј Милинковиќ-Савиќ беше еден од најбараните фудбалери на трансфер пазарот ова лето, но на крајот Србинот остана во Рим. Манчестер ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Германецот Илкај Гундоган била последната трансфер цел на големиот шкотски менаџер сер Алекс Фергусон на чело на Манчестер Јунајтед пред тој да се повлече од ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Легендата на Манчестер јунајтед, Гери Невил проговори за ситуацијата на Пол Погба на Олд Трафорд, вели дека фанот во него сака Французинот што поскоро да ...
  сите 89 | | | веќе видена

  Германецот Илкај Гундоган била последната трансфер цел на големиот шкотски менаџер сер Алекс Фергусон на чело на Манчестер Јунајтед пред тој да се повлече од ...
  сите 14 | | | веќе видена