Јунајтед

  во

  Шпанските фудбалери на Манчестер јунајтед не се задоволни бидејќи сметаат дека клубот им дава предност на англиските фудбалери во преговорите за нови договори, ...
  сите 128 | | | веќе видена

  Шпанските фудбалери на Манчестер јунајтед не се задоволни бидејќи сметаат дека клубот им дава предност на англиските фудбалери во преговорите за нови договори, ...
  сите 128 | | | веќе видена

  Луи Ван Гал доста тешко го прифати отказот од Манчестер Јунајтед бидејќи за истиот дозна од страна на медиумите, а ваквиот лош третман кој го доби од клубот ...
  сите 128 | | | веќе видена

  Поранешниот менаџер на Манчестер јунајтед, Луис ван Гал повторно влезе во напад на еден од неговите наследници, Оле Гунар Солскјер тврдејќи дека играта не е ...
  сите 128 | | | веќе видена

  Филипе Кутињо доби свирежи кога денеска влезе од клупата против Реал Сосиедад, публиката на Камп Ноу му одговори за гестот и прославата на голот против ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Антонио Валенсија пристигна во Манчестер Јунајтед летото 2009-та година, односно беше фудбалерот кој Сер Алекс Фергусон одлучи прв да го купи по заминувањето ...
  сите 128 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо беше посебно расположен ова попладне во Торино откако Јувентус и математички го обезбеди осмото последователно Скудето во италијанската ...
  сите 111 | | | веќе видена