Јунајтед

  во

  И понатаму не се смируваат страстите после она што се случуваше на натпреварот помеѓу Валенсија и Јувентус. Јувентус на гостински терен запиша победа против ...
  сите 76 | | | веќе видена

  Претседателот на Јувентус, Андреа Ањели ја демонстрираше својата поддршка кон Кристијано Роналдо по црвениот картон на Португалецот во дуелот со Валенсија во ...
  сите 139 | | | веќе видена

  Претседателот на Јувентус, Андреа Ањели ја демонстрираше својата поддршка кон Кристијано Роналдо по црвениот картон на Португалецот во дуелот со Валенсија во ...
  сите 139 | | | веќе видена

  Белгискиот репрезентативец и еден од најдобрите играчи на премиерлигашот Манчестер Сити, Кевин Де Брујн откри кога ќе се врати на фудбалските терени. ...
  сите 61 | | | веќе видена