Груевски

  во

  По фотографијата која се појави во јавноста на која ексминистерот Никола Груевски стои покрај атрактивна бринета, социјалните мрежи почнаа да се прашуваат која ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Сето тоа што сум го знаел, и сум го објавил на еден транспарентен начин, секојпат кажувајќи за сите детали, рече премиерот Зоран Заев одговарајќи на новинарско ...
  сите 81 | | | веќе видена

  На Фејсбук беше објавена фотогалерија од бизнис забава во Будимпешта и на една од сликите е азилантот Никола Груевски. Главен спонзор на настанот, на кој ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Вивиен Чане е името на дамата која се сликаше заедно со поранешниот премиер на Македонија, Никола Груевски, на собир на бизнис-елитата во Будимпешта. Станува ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Граѓаните не се дoволно мотивирани да пријавуваат дискриминација. Потребни се дополнителни мерки во насока на нивно охрабрување за пријавување случаи на ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Граѓаните не се дволно мотивирани да пријавуваат дискриминација и поради тоа потребни се дополнителни мерки во насока на нивно охрабрување за пријавување ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Граѓаните не се дволно мотивирани да пријавуваат дискриминација и поради тоа потребни се дополнителни мерки во насока на нивно охрабрување за пријавување ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Граѓаните не се дволно мотивирани да пријавуваат дискриминација и поради тоа потребни се дополнителни мерки во насока на нивно охрабрување за пријавување ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Бившиот премиер, актуелен осуденик во бегство и политички азилант, Никола Груевски, преку Фејсбук упати критики и обвинувања до владејачката СДСМ и премиерот ...
  сите 81 | | | веќе видена

   Атрактивната Вивиен по професија е економистка, но е позната како инфлуенсерка и модел фриленсер. На нејзиниот инстаграм профил, каде објавува професионални ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Во онлајн-анкетата што ја спроведе истражувачкиот центар на „Макфакс“, на прашањето: „Кога и како ќе дојде ВМРО-ДПМНЕ на власт?“, најголем дел од учесниците – ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Во онлајн анкетата што ја спроведе истражувачкиот центар на „Макфакс“ на прашањето: „Кога и како ќе дојде ВМРО-ДПМНЕ на власт?“, најголем дел од учесниците – ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Кичевчанецот што од САД објавува аудио бомби за ДУИ објавува снимени материјали кои фрлаат нова светлина на случајот Мартин Нешковски и укажуваат дека ...
  сите 81 | | | веќе видена

  „Лаже ко циган“ ѝ вика поранешниот премиер Никола Груевски на министерката Гордана Јанкулоска за неговиот телохранител Дејан Митковски Урко во новата „бомба“ ...
  сите 81 | | | веќе видена