Груевски

  во

  Лажна вест е дека министерката за правда Рената Дескоска со службено возило беше на денешниот централен миитнг на Пендаровски како што објавија дел од ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Ни следуваат два големи празници Велигден и победата на Стево Пендаровски. Ќе ги победиме на 21 април, ќе ги победиме на 5 мај, ќе ги победиме и на 21 ...
  | | веќе видена | слични

  Патот кон НАТО и ЕУ е трасиран а тоа е патот на прогресот. Ќе се грижам за сите граѓани подеднакво и ќе градам едно општество за сите, порача претседателскиот ...
  сите 81 | | | веќе видена

  Зборуваме за слаба држава, држава која е пропадната, која дозволи Груиевски да излезе од неа како Индијана Џонс-вели професорката и кандидат на ВМРО ДПМНЕ ...
  сите 21 | | | веќе видена

  На социјалните мрежи е објавена фотографија од службен мерцедес, кој ја чека, а потоа ја зема министерката за правда Рената Десковска да ја однесе на митингот ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Лажна вест е дека министерката за правда Рената Дескоска со службено возило беше на денешниот централен миитнг на Пендаровски како што објавија дел од ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Лажна вест е дека министерката за правда Рената Дескоска со службено возило беше на денешниот централен миитнг на Пендаровски како што објавија дел од ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Лажна вест е дека министерката за правда Рената Дескоска со службено возило беше на денешниот централен миитнг на Пендаровски како што објавија дел од ...
  сите 42 | | | веќе видена

  – Лажна вест е дека министерката за правда Рената Дескоска со службено возило беше на денешниот централен миитнг на Пендаровски како што објавија дел од ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Во своето обраќање лидерот на СДСМ и премиер Зоран Заев рече „заврши времето на криминалци и заштитници на криминалот“. – Република Северна Македонија ќе ...
  сите 81 | | | веќе видена

  – Секој вистински новинар прво ќе знае дека министрите немаат на располагање службени мерцедеси, туку пасати. Второ, со обична проверка на регистрацијата лесно ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Не верувам дека ВМРО-ДПМНЕ е реформирана кога се уште нејзин почесен претседател е Никола Груевски, и рече кандидатот за претседател Стево Пендаровски на ...
  сите 239 | | | веќе видена

  Не верувам дека ВМРО-ДПМНЕ е реформирана кога се уште нејзин почесен претседател е Никола Груевски, и рече кандидатот за претседател Стево Пендаровски на ...
  сите 239 | | | веќе видена

  – Секој вистински новинар прво ќе знае дека министрите немаат на располагање службени мерцедеси, туку пасати. Второ, со обична проверка на регистрацијата лесно ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Го испуштивме детето…ова на шефот негов, заразно да не е? По две години власт на СДСМ, министерот за здравство најде оправдување за епидемијата на морбили, ...
  сите 279 | | | веќе видена

  Имаме неповторлива можност како генерација да оставиме трајно наследство зад нас. Обезбедена и сигурна држава, партнер на демократскиот свет, рамноправен дел ...
  сите 81 | | | веќе видена

  На социјалните мрежи е објавена фотографија од службен мерцедес, кој ја чека, а потоа ја зема министерката за правда Рената Десковска да ја однесе на митингот ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Лидерот на СДСМ и премиер Зоран Заев на централниот митинг за подршка на заедничкиот кандидат за претседател, Зоран Заев, рече дека „заврши времето на ...
  сите 81 | | | веќе видена