Фејсбук

  во

  Премиерот Зоран Заев попладнево на својата официјална Фејсбук страница ја поддршка нашата претставничка на Евровизија, Тамара Тодевска. -Навиваме денеска за ...
  сите 211 | | | веќе видена

  Пред еден ден, на Фејсбук се појави статус од Бобан Милошески, сопственикот на Авалон кој соопшти дека продукцијата ја прекинала соработката со Дупер, откако ...
  сите 4 | | | веќе видена

  И покрај тоа што главниот фокус на денешниот ден требаше да биде самото доаѓање на Папата Франциск, и настаните поврзани со него, познатата манекенка, Дунавка ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Бендот “Дупер” молскавично се проби на македонската сцена со песната “Не сум твој тип”, а потоа продолжија да изненадуваат со хитовите “Тело за на ТВ” и “Ние ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Oбвинителство побарало МВР да го утврди идентитет на сопственикот на профилот Илија Громовник кој ја објави снимката на пратеникот Павле Богоевски, а на која ...
  сите 240 | | | веќе видена

  Финансиските регулаторни тела во земјава на од 29 до 31 мај го организираат третото издание на Деновите на финансиска писменот во соработка со приватните ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Заменик шерифот во Тексас се обидел да уапси Афроамериканец бидејќи по грешка мислел дека постои налог за негово апсење.Во видеото на Фејсбук полицаецот вели ...
  сите 7 | | | веќе видена

  „Бомбата“ која вчера осамна на руска социјална мрежа од профил со псевдоним „Илија Громовник“, а во која се слуша гласот на пратеникот Павле Богоевски, ...
  сите 240 | | | веќе видена

  Скопското обвинителство побарало МВР да го утврди идентитет на сопственикот на профилот Илија Громовник кој ја објави снимката на пратеникот Павле Богоевски, а ...
  сите 240 | | | веќе видена

  Белата куќа не ја потпиша меѓудржавната иницијатива наречена „Повик на Крајстчрч“, поддржана и од главните технолошки компании, за спречување на ширење ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Заменик шериф во Тексас се обидел да уапси Афроамериканец бидејќи мислел дека постои налог за негово апсење. Во видеото на Фејсбук полицаецот вели дека има ...
  сите 7 | | | веќе видена