Фејсбук

  во

  Центарот за рехабилитација на белоглавите мршојадци на Црес објави тажна вест. Поточно, во објавата на „Фејсбук“ се вели дека белоглавиот мршојадец Перун, кој ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Млади од Македонија направија сајт на кој може припадници на ЛГБТИ заедницата да го опишат најстрашниот момент, кога ја тргнале маската пред најблиските и се ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Контроверзната кошаркарска фамилија Бол вчера пристигна во Скопје, пренесува Вечер. Имено, браќата на далеку попознатиот Лонзо, кој настапува за НБА тимот на ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Христијан Мицкоски упорно се крие од граѓаните зад социјалните мрежи и одбегнува да даде одговори на јавноста за неговата средба со Никола Груевски, што јавно, ...
  сите 283 | | | веќе видена

  Доколку би постоел начин за нејзино воспоставување, дијагнозата за денешна Македонија, најверојатно, би била колективна фрустрација и генерално чувството на ...
  сите 139 | | | веќе видена

  Државниот секретар за европски прашања во Министерството за надворешни работи на Германија, Михаел Рот, доцна вчера на својот твитер-профил напиша „Унгарија ги ...
  сите 362 | | | веќе видена

  Државниот секретар за европски прашања во Министерството за надворешни работи на Германија, Михаел Рот, доцна вчера на својот твитер-профил напиша „Унгарија ги ...
  сите 362 | | | веќе видена