Фејсбук

  во

  Професорката Мирјана Најчевска се огласи во врска со трите бесправно изградени платформи на Матка за кои градоначалникот на Сарај, Блерим Беџети, отврди дека ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска беше во посета на Штип. -Остварив посета на штипска компанија која се занимава со производство на мебел. ...
  сите 111 | | | веќе видена

  Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајловски денеска беше во работна посета на општината Ѓорче Петров. -Денешната сабота ја искористивме за средба со ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајловски денеска беше во работна посета на општината Ѓорче Петров. -Денешната сабота ја искористивме за средба со ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Членот на ИК на ВМРО-ДПМНЕ Димитар Димовски денеска е во работна посета на Делчево. -Во Делчево огромен е револтот од неправдите, од немаштијата, од задушената ...
  сите 220 | | | веќе видена

  Поранешниот директор на БЈБ, Митко Чавков, испрати порака преку фејсбук по изрекувањето на пресудата за „27 април“, во која тој беше осуден на 18 години ...
  сите 199 | | | веќе видена

  Поранешниот директор на БЈБ, Митко Чавков кој вчера беше осуден на 18 години затворска казна за собраниските инциденти од 27 април, се огласи на „Фејсбук“. ...
  сите 199 | | | веќе видена

  АРМ им одземало „одредени овластувања“ на двајцата свои припадници осомничени за ширење лажни вести, кои ги откри белгискиот истражувачки новинар Мартен Шенк. ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Моето веќе се виде Наташа, јас не верувам дека повеќе ќе можам да разгорам огниште, нема да има кога. Чувај ми ги децата и мајка ми, пишува Горан Ангелов во ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Низа реакции по вчерашната пресуда во која за упадот во Собранието на 27ми април  затворска казна од вкупно 211 години добија 16 осудени, меѓу кои највисоката ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Убиецот во Нов Зеланд кој го згрози светот со нападот и уби 49 луѓе, наводно делото го сторил од одмазда, пишуваат медиумите. За еден од главните мотиви за ...
  сите 160 | | | веќе видена

  Поранешниот директор на БЈБ, Митко Чавков кој вчера беше осуден на 18 години затворска казна за собраниските инциденти од 27 април, се огласи на „Фејсбук“. ...
  сите 199 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска беше во посета на Свети Николе каде се сретна со граѓаните од ова населено место. -Денеска бев во ...
  сите 111 | | | веќе видена

  Поранешниот директор на БЈБ, Митко Чавков, испрати порака преку фејсбук по изрекувањето на пресудата за „27 април“, во која тој беше осуден на 18 години ...
  сите 199 | | | веќе видена

  28-годишниот Брентон Тарант во нападот на две џамии во градот Крајстчрч во Нов Зеланд, уби најмалку 49 луѓе и рани над 20, а тоа го сторил од одмазда. Како ...
  сите 160 | | | веќе видена

  Преку социјалните мрежи се појави порака од поранешниот директор на БЈБ, Митко Чавков кој вчера беше осуден на 18 години затворска казна за настаните во ...
  сите 199 | | | веќе видена