Фејсбук

  во

  21 годишната светски позната манекенка , единствена со Даунов синдром зад себе има над 60 модни ревии , а пред себе големи планови. Заврши две кампањи со Алдо ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Светски познатата манекенка Медлин Стјуарт го менува светот на модата. Кога се родила, докторот на мајка и и рекол да ја остави, а таа е успешна и славна. 21 ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Откако оваа опција се појави на Ватс-ап, и Фејсбук Месинџер ќе ги израдува корисниците кои ќе напишат порака, па ќе посакаат да ја избришат. Фејсбук Месинџер ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Ние сме Република Македонија и ништо друго, напиша на фејсбук Фил Наумоф, Американец со македонско потекло, кој на изборите во вторникот беше избран за судија ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Професорката Билјана Ванковска на својот Фејсбук профил сподели текст, во кој застанува зад Никола Груевски, пишувајќи дека екс-перемиерот не треба да заврши ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Ние сме Република Македонија и ништо друго, напиша на фејсбук Фил Наумоф, Американец со македонско потекло, кој беше избран за судија во округот Ричленд во ...
  сите 9 | | | веќе видена

  На својата официјална страна на Фејсбук, претседателот на Граѓанско Демократска Унија- ГДУ, Петар Колев, изрази жалење за немилиот настан кој што се случи со ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Откако оваа опција се појави на Ватс-ап, и Фејсбук Месинџер ќе ги израдува корисниците кои ќе напишат порака, па ќе посакаат да ја избришат. Фејсбук Месинџер ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Фил Наумоф, Американец со македонско потекло, кој на изборите во вторник беше избран за судија во округот Ричленд во сојузната држава Охајо, на Фејсбук напиша ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Ние сме Република Македонија и ништо друго, напиша на фејсбук Фил Наумоф, Американец со македонско потекло, кој на изборите во вторникот беше избран за судија ...
  сите 9 | | | веќе видена