Фејсбук

  во

  Културно-социјалниот простор „Центар-Јадро“ организира конкурс за демо рап песна на кој може да се пријават сите неафирмирани македонски рап бендови или соло ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Состојбата со вирусот е исклучително сериозна и критична, притисокот врз болниците и медицинскиот кадар е огромен. Есенскиот бран на вирусот „коси“ низ цела ...
  сите 186 | | | веќе видена

  И покрај апелите од надлежните, организиран беше масовен погреб на поранешниот пратеник и лидер на партијата „Сојузот на ромите“, Амди Бајрам. Со огромна ...
  сите 254 | | | веќе видена

  Додека Заев си се забавува со некаков дигитален конгрес, и во исто време кога започна да се колне во црвената боја за која денес соопшти дека била на ...
  сите 251 | | | веќе видена

  Есенскиот бран на вирусот „коси" низ цела Европа и светот, никој не е поштеден. Молам да се сфати многу сериозно дека од секој еден од нас зависи како ќе го ...
  сите 186 | | | веќе видена

  Состојбата со вирусот е исклучително сериозна и критична, притисокот врз болниците и медицинскиот кадар е огромен. Есенскиот бран на вирусот „коси“ низ цела ...
  сите 186 | | | веќе видена

  Чешкиот премиер Андреј Бабиш рекол денес дека чешката влада ќе мора да ги заостри мерките против коронавирусот затоа што моменталните мерки не го запреле ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Додека Заев си се забавува со некаков дигитален конгрес, и во исто време кога започна да се колне во црвената боја за која денес соопшти дека била на ...
  сите 251 | | | веќе видена

  Вчера се направени 1901 тестови. Од нив, државата платила за 776 а ние граѓаните сами сме си ги платиле останатите 1125 тестови во приватните лаборатории. ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Бугарскиот европратеник Андреј Ковачев вечерва на социјалните мрежи се надоврза на барањата на бугарскиот вицепремиер и министер за одбрана, Красимир ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Министерот за здравство Венко Филипче се огласи на Фејсбук откако беше соопштено дека денеска има рекордни 22 пациенти кои починале од коронавирус. - Денеска ...
  сите 186 | | | веќе видена

  Додека Заев си се забавува со некаков дигитален конгрес, и во исто време кога започна да се колне во црвената боја за која денес соопшти дека била на ...
  сите 251 | | | веќе видена

  Денеска за жал, имаме досега најголем број на починати, 22 пациенти ја изгубија битката со Ковид-19. Регистрираме рекордни 30% позитивни од тестирани лица, а ...
  сите 186 | | | веќе видена

  И ова коло како да не може да мине без спорни моменти. Неколку часови по мечот во Битола, каде Струга Трим Лум одигра 1:1 на гости кај Пелистер, стружани на ...
  сите 86 | | | веќе видена

  Министерот за здравство, Венко Филипче се огласи на Фејсбук по денешната црна статистика во врска со Ковид 19. -Денеска за жал, имаме досега најголем број на ...
  сите 186 | | | веќе видена

  Бугарскиот европратеник Андреј Ковачев вечерва на социјалните мрежи се надоврза на барањата на бугарскиот вицепремиер и министер за одбрана Красимир ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на Фејсбук ја обвини Владата на премиерот Зоран Заев за новите 22 жртви од коронавирусот во Македонија. „Додека Заев ...
  сите 251 | | | веќе видена