Фејсбук

  во

  Одушевен од интерпретацијата на македонската државна химна од оперскиот пејач Игор Дурловски, колегата од граѓанската иницијатива „За заедничка Македонија“, ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Основачот на „Фејсбук“ им наредил на менаџерите на компанијата да користат телефони со оперативниот систем Андроид, како одговор на критиките на генерален ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Миленко Неделковски на својата Фејсбук страница објави фотографија на која тој заедно со Тања Каракамишева-Јовановска, Александар Пандов и Цветин Чилиманов ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Во овој лажен свет веќе на никој не може да му се верува. Куче со неодоливо тажен поглед и понизна фацка мамело клиенти пред McDonalds во Оклахома Сити за да ...
  | | веќе видена

  Албанскиот претседател Илир Мета два дена престојувал во Битола. Дека Мета бил во Македонија сведочат фотографиите објавени на неговиот фејсбук профил каде што ...
  сите 76 | | | веќе видена

  На граничниот премин Брегана, на влезот во Словенија, во автобус кој тргнал од Тузла за Хамбург, се породила една патничка. Меѓу патниците во автобусот била ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Најубавите моменти во животот кои, истиот, го прават среќен и вреден да се живее се оние поминати со семејството, независно каде и кога, без одреден повод, но ...
  сите 18 | | | веќе видена

  „ОВАА БАГРА НИТУ ГОСПОД НЕ МОЖЕ ДА ЈА СПАСИ ОД НЕЈЗИНИОТ НАРОД“-со овие зборови, Горазд Росоклија го почнува својот пост на Фејсбук каде ја критикува власта и ...
  сите 4 | | | веќе видена

  „ОВАА БАГРА НИТУ ГОСПОД НЕ МОЖЕ ДА ЈА СПАСИ ОД НЕЈЗИНИОТ НАРОД“-со овие зборови, Горазд Росоклија го почнува својот пост на Фејсбук каде ја критикува власта и ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Обилни врнежи од снег денеска ги зафатија планинските превои. Снегот одново ги “изненади“ од Maкедонија пат од каде веројатно не очекуваа дека снегот ќе го ...
  сите 12 | | | веќе видена

  ОВАА БАГРА НИТУ ГОСПОД НЕ МОЖЕ ДА ЈА СПАСИ ОД НЕЈЗИНИОТ НАРОД-со овие зборови, Горазд Росоклија го почнува својот пост на Фејсбук каде ја критикува власта и ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Претседателот на Република Албанија Илир Мета два дена бил во посета на Битола по повод 110-годишнината од албанската азбука, а македонските национални и ...
  сите 76 | | | веќе видена

  Обилни врнежи од снег денеска ги зафатија планинските превои. Снегот одново ги изненади од Maкедонија пат од каде веројатно не очекуваа дека снегот ќе го ...
  сите 12 | | | веќе видена