Фејсбук

  во

  Пратеничката Мира Стојчевска од СДСМ, попладнево преку Фејсбук соопшти дека нејзиниот сопруг ќе се откаже од унапредувањето во командир на Шумската полиција во ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Згрозена сум и најостро го осудувам вербалниот, а потоа и физичкиот инцидент во КПУ Затвор – Скопје. Насилството не е и не смее да биде начин на комуникација ...
  сите 64 | | | веќе видена

  По серијата обвинувања за вработувања на свои блиски членови на потесното семејството, пратеникот од Делчево, Мира Стојчевска вечерва во коментар на фејсбук ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Мира Стојчевска, пратеничката од редовите на СДСМ која периодов е главна тема поради обвинувањата за непотизам, се огласи на Фејсбук за ситуацијата со статус. ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Изминативе денови внимателно ги следев реакциите во јавноста во однос на обвинувањата за непотизам, нешто што е спротивно на мојата определба и заложба за ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Ниту една од институциите не излезе со официјално образложение за тоа што точно се случило денес во притворското одделение во Шутка. Тоа што е познато е дека ...
  сите 457 | | | веќе видена

  Мира Стојчевска, пратеничката од редовите на СДСМ која периодов е главна тема поради обвинувањата за непотизам, се огласи на Фејсбук за ситуацијата со статус. ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Ниту една од институциите не излезе со официјално образложение за тоа што точно се случило денес во притворското одделение во Шутка. Тоа што е познато е ...
  сите 457 | | | веќе видена

  Миле Јанакиески со скршеница на раката е пренесен во ГОБ „8-ми Септември“, додека Спиро Ристески добил медицинска помош по расечената аркада во стационарот во ...
  сите 351 | | | веќе видена

  По синоќешните апсења и притвори за поранешните функционери на ВМРО-ДПНЕ, Спиро Ристоски, Миле Јанакиески и Трајко Вељаноски, на Фејсбук се јави и поранешниот ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Поранешниот премиер на Република Македонија, Никола Груевски, преку социјалните мрежи во ноември минатата година преку фејсбук статус објасни која е причината ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Миле Јанакиески со скршеница на раката е пренесен во ГОБ „8-ми Септември“, додека Спиро Ристески добил медицинска помош по расечената аркада во стационарот во ...
  сите 351 | | | веќе видена

  Миле Јанакиески со скршеница на раката е пренесен во ГОБ „8-ми Септември“, додека Спиро Ристески добил медицинска помош по расечената аркада во стационарот во ...
  сите 351 | | | веќе видена

  Миле Јанакиески со скршеница на раката е пренесен во ГОБ „8-ми Септември“, додека Спиро Ристески добил медицинска помош по расечената аркада во стационарот во ...
  сите 351 | | | веќе видена

  Една обична објава на блогерка на Фејсбук, станала голем хит, откако сфатила дека не облекла здолниште, туку навлака за седиште. Лори Фарел на својот Фејсбук ...
  сите 3 | | | веќе видена