Фејсбук

  во

  Со видео во траење од речиси две минути, објавено на социјалните мрежи, грчкиот премиер Алексис Ципрас, на граѓаните им ги разрешува дилемите за Договорот од ...
  сите 219 | | | веќе видена

  Со видео во траење од речиси две минути, објавено на социјалните мрежи, грчкиот премиер Алексис Ципрас, на граѓаните им ги разрешува дилемите за Договорот од ...
  сите 219 | | | веќе видена

  Премиерот на Грција, Алексис Ципрас, преку неговиот профил на социјалната мрежа Фејсбук објави видеообраќање до граѓаните на Грција преку кое порачува дека ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Александар Трајковски на својот профил на Фејсбук синоќа објави дека како вработен во Царинска управа против него е покрената дисциплинска постапка за ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Му благодарам на заменик-претседателот на Владата, Бујар Османи што си го покажа своето вистинско лице нарекувајќи ме “деструктивен елемент за кој ќе гледале ...
  сите 150 | | | веќе видена

  Гостин во Централниот дневник на 1ТВ беше Горан Ризаов, раководител на проекти во фондацијата „Метаморфозис“ на тема бизнисот со лажни вести, кој своевремено ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Хајката на власта против неистомислениците зема замав. Овојпат на удар се најде Александар Трајковски, вработен во Царинската управа, која започнува една ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Хајката на власта против неистомислениците зема замав. Овојпат на удар се најде Александар Трајковски, вработен во Царинската управа, која започнува една ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Царинскиот службеник Александар Трајковски, кој зеде боледување за да замине во Будимпешта, каде што беше фотографиран заедно со експремиерот Никола Груевски, ...
  сите 55 | | | веќе видена