Челзи

  во

  Поранешниот англиски репрезентативец, Ешли Кол се врати во Челзи и се приклучи на тренерскиот штаб на неговиот добар пријател Франк Лампард. Тој ќе работи со ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Поранешниот англиски репрезентативец, Ешли Кол се врати во Челзи и се приклучи на тренерскиот штаб на неговиот добар пријател Франк Лампард. Тој ќе работи со ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Поранешниот англиски репрезентативец, Ешли Кол се врати во Челзи и се приклучи на тренерскиот штаб на неговиот добар пријател Франк Лампард. Тој ќе работи со ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Изгледа како Сари секогаш знае да го извлече најдоброто од него. Гонзало Игуаин игра одлично оваа сезона. Од отпишан стигна до првотимец во поголемиот број ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Во текот на викендт се игра најголемото дерби во Премиер лигата помеѓу екипите на Манчестер Јунајтед и Ливерпул, а по тој повод порталот „Squawka“ направи ...
  сите 166 | | | веќе видена

  Поранешниот англиски репрезентативец, Ешли Кол се врати во Челзи и се приклучи на тренерскиот штаб на неговиот добар пријател Франк Лампард. Тој ќе работи со ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Не нѐ примаат на „Стемфорд бриџ“, нема проблем, ќе одиме да го гледаме Лејтон ориент. Замислете каков спектакл ќе биде со 2 илјади симпатизери на Ајакс како ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Поранешниот англиски репрезентативец, Ешли Кол се врати во Челзи и се приклучи на тренерскиот штаб на неговиот добар пријател Франк Лампард. Тој ќе работи со ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Поранешниот англиски репрезентативец, Ешли Кол се врати во Челзи и се приклучи на тренерскиот штаб на неговиот добар пријател Франк Лампард.Тој ќе работи со ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Жозе Мурињо викендов по вторпат ќе се врати на „Олд Трафорд“ откако доби отказ од кормилото на Манчестер јунајтед. Португалскиот стратег ќе биде гостин во ...
  сите 177 | | | веќе видена

  Реал Мадрид ќе го продолжи фудбалското потрошувачко лудило и според англиските медиуми е подготвен да му плати на Челзи 100 милиони евра и плус да го испрати ...
  сите 217 | | | веќе видена

  Шпанскиот првак Барселона во ниту еден случај не планира да го врати Филипе Кутињо во своите редови, иако Бразилецот од стартот на оваа сезона полека се враќа ...
  сите 87 | | | веќе видена