Челзи

  во

  Како што изминува времето се појасно станува дека Еден Азар ќе го напупшти Челзи и ќе се пресели во редовите на Реал Мадрид. Азар во текот на вчерашниот ден ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Стратегот на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер одговараше на прашања од навивачите на скандинавскиот форум. Солскјер не беше краток и прилично долги ...
  сите 122 | | | веќе видена

  Ѕвездата на Челзи, Еден Азар вчера призна дека веќе донел одлука за својата иднина. Во изминатиов период, белгискиот репрезентативец постојано е поврзуван за ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Ѕвездата на Челзи, Еден Азар вчера призна дека веќе донел одлука за својата иднина.Во изминатиов период, белгискиот репрезентативец постојано е поврзуван за ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Ѕвездата на Челзи, Еден Азар вчера призна дека веќе донел одлука за својата иднина. Во изминатиов период, белгискиот репрезентативец постојано е поврзуван за ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Ѕвездата на Челзи, Еден Азар вчера призна дека веќе донел одлука за својата иднина. Во изминатиов период, белгискиот репрезентативец постојано е поврзуван за ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Ѕвездата на Челзи, Еден Азар вчера призна дека веќе донел одлука за својата иднина. Во изминатиов период, белгискиот репрезентативец постојано е поврзуван за ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Ѕвездата на Челзи, Еден Азар вчера призна дека веќе донел одлука за својата иднина. Во изминатиов период, белгискиот репрезентативец постојано е поврзуван за ...
  сите 29 | | | веќе видена