Челзи

  во

  Португалецот има свое гледање на натпреварот во Торино. Вчерашните натпревари од Лигата на шампионите беа обележани со средбата помеѓу Јувентус и Манчестер ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Влажниот терен била најчестата реална пречка пред напаѓачот на Челзи, Алваро Мората за да постигнува голови. Ова го изјави самиот фудбалер, во моментите кога ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Претседателот на УЕФА, Александер Чеферин во своето излагање ги охрабри членките на европската фудбалска куќа дека нема да дозволи да се формира посебна лига ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Поранешниот тренер на Челзи, Антонио Конте, побара компензација од клубот за предвремено раскинување на договорот, информира „Газета Дело Спорт“. Сумата која ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Поранешниот тренер на Челзи, Антонио Конте, побара компензација од клубот за предвремено раскинување на договорот, информира „Газета Дело Спорт“. Сумата која ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Поранешниот тренер на Челзи, Антонио Конте, побара компензација од клубот за предвремено раскинување на договорот, информира „Газета Дело Спорт“. Сумата која ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Поранешниот тренер на Челзи, Антонио Конте, побара компензација од клубот за предвремено раскинување на договорот, информира „Газета Дело Спорт“. Сумата која ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Поранешниот тренер на Челзи, Антонио Конте, побара компензација од клубот за предвремено раскинување на договорот, информира „Газета Дело Спорт“. Сумата која ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Претседателот на УЕФА, Александер Чеферин во своето излагање ги охрабри членките на европската фудбалска куќа дека нема да дозволи да се формира посебна лига ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Поранешниот тренер на Челзи, Антонио Конте, побара компензација од клубот за предвремено раскинување на договорот, информира „Газета Дело Спорт“. Сумата која ...
  сите 75 | | | веќе видена

  Поранешниот тренер на Челзи, Антонио Конте, побара компензација од клубот за предвремено раскинување на договорот, информира „Газета Дело Спорт“. Сумата која ...
  сите 75 | | | веќе видена