Челзи

  во

  Белгискиот голман Тибо Куртоа ги налути навивачите на Челзи, откако се појавија бројни контроверзи околу неговиот трансфер во Реал Мадрид. Тој стана најомразен ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Според пишувањата на италијанските медиуми Милан повторно сака во јануари да го донесе Цеск Фабрегас во своите редови. Според информациите Милан за тоа спрема ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Белгискиот голман Тибо Куртоа ги налути навивачите на Челзи, откако се појавија бројни контроверзи околу неговиот трансфер во Реал Мадрид. Тој стана најомразен ...
  сите 15 | | | веќе видена