Челзи

  во

  Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо категорично ја отфрли можноста да се обиде да го врати Златан Ибрахимовиќ на „Олд Трафорд“ во јануари. Такви ...
  сите 79 | | | веќе видена

  Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо категорично ја отфрли можноста да се обиде да го врати Златан Ибрахимовиќ на „Олд Трафорд“ во јануари. Такви ...
  сите 80 | | | веќе видена

  Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо категорично ја отфрли можноста да се обиде да го врати Златан Ибрахимовиќ на „Олд Трафорд“ во јануари. Такви ...
  сите 48 | | | веќе видена

  На Јулиен Лопетеги повеќе и скоро никој да не му дава шанса. За отказ на стратегот на Реал Мадрид се пишува веќе подолго време наназад, што и е очекувано ако ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо категорично ја отфрли можноста да се обиде да го врати Златан Ибрахимовиќ на „Олд Трафорд“ во јануари. Такви ...
  сите 95 | | | веќе видена