Челзи

  во

  Шпанските медиуми открија дека популарните "јорганџии" се подготвени да одвојат рекордни 65 мил. евра за услугите на искусниот напаѓач која сака по секоја цена ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Шпанските медиуми открија дека популарните "јорганџии" се подготвени да одвојат рекордни 65 мил. евра за услугите на искусниот напаѓач која сака по секоја цена ...
  сите 33 | | | веќе видена

  На Апенинте се „роди“ нова фудбалска ѕвезда! Станува збор за 16-годишниот Пјерто Пелегри кој веќе сруши неколку рекорди . Младиот напаѓач на Џенова минатата ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Прашањето е, кој е најплатен фудбалер од Африка според неделната плата? Во продолжение погледнете ја листата од 10-то место, па се до врвот: 10. Виктор Мозес, ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Откако ќе биде продолжена соработката со белгискиот интернационалец, челниците на Сити ќе се фокусираат на засилувањата кои би требало да пристигнат за време ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Откако ќе биде продолжена соработката со белгискиот интернационалец, челниците на Сити ќе се фокусираат на засилувањата кои би требало да пристигнат за време ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Поранешниот предводник на Јувентус не крие дека е незадоволен од начинот на кој функционира дефанзивната линија на лондонските "сини" Централниот дефанзивец на ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Поранешниот предводник на Јувентус не крие дека е незадоволен од начинот на кој функционира дефанзивната линија на лондонските "сини"Централниот дефанзивец на ...
  сите 10 | | | веќе видена