Атланта

  во

  Екипата на Сан Антонио Спарс ја доби и втората битка со Лос Анџелес Лејкерс во оваа натпреварувачка сезона. Пред неколку денови клубот од Тексас славеше во ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Екипата на Сан Антонио Спарс ја доби и втората битка со Лос Анџелес Лејкерс во оваа натпреварувачка сезона. Пред неколку денови клубот од Тексас славеше во ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Мелиса Мекарти е сè освен обична холивудска глумица. Комичарката навистина заработува добро, има успешна кариера, но не секогаш било така. Претходно оваа ...
  сите 4 | | | веќе видена