Атланта

    во

    Винс Картер е нов играч на Атланта хокс, откако 41-годишниот кошаркар потпиша едногодишен договор со клубот. За него ова 21-та сезона во НБА, а претходно ...
    сите 9 | | | веќе видена

    Бракот и понатаму може да се смета за успешен дури и ако заврши со развод, велат психотерапевтите. Брачните советници тврдат дека бракот е дизајниран со цел ...
    сите 3 | | | веќе видена