Атланта

  во

  На социјалните мрежи се појави снимка на која се гледа како една докторка и здравствени работници од Атланта тверкаат и пејат за време на операција,додека ...
  | | веќе видена

  На социјалните мрежи се појави снимка на која се гледа како една докторка и здравствени работници од Атланта тверкаат и пејат за време на операција, додека ...
  сите 4 | | | веќе видена

  На социјалните мрежи се појави снимка на која се гледа како една докторка и здравствени работници од Атланта тверкаат и пејат за време на операција, додека ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Покрај финалето на источната и западната конференција во НБА лигата, вчера актуелна беше и Драфт лотаријата на НБА лигата, во која беа одбрани позициите на ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Бен Симонс од Филалдлефија и Донован Мичел од Јута Џез едногласно се избрани во најдобрата руки петорка во НБА лигата. Глас помалку од максималните 100 добил ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Реал Мадрид викендов стана новиот европски шампион и откако на завршниот меч на турнирот во Белград беше подобар од Фенербахче со 85-80. Веднаш потоа беше ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Поранешниот тренер на Атланта, Мајк Буденхолцер постигнал договор со менаџментот на Милвоки Бакс и ќе седне на клупата на НБА-лигашот, објави ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Поранешниот тренер на Атланта, Мајк Буденхолцер постигнал договор со менаџментот на Милвоки Бакс и ќе седне на клупата на НБА-лигашот, објави „ЕСПН“. ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Мајк Буденхолзер ќе биде новиот тренер на НБА франшизата Милвоки Бакс, објави новинарот на ЕСПН, Адријан Војнаровски. Поранешниот тренер на Атланта Хокс, со ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Милвоки, 17. мај 2018 (Inpress) – Мајк Баденхолзер ќе биде новиот тренер на НБА франшизата Милвоки Бакс, објави новинарот на ЕСПН, Адријан Војнаровски. ...
  сите 12 | | | веќе видена