Атина

  во

  Со маска од фудбалскиот клуб Панатинаикос, министерот за надворешни работи на Грција Никос Дендиас ја пречека во грчкото МНР неговата колешка од Шпанија, ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Во продавниците за малопродажба, во продавниците за храна, како што се фурни и месарници, во јавните служби што работат со странки, како и во фризерските и ...
  сите 163 | | | веќе видена

  Во Грција од утре ќе биде задолжително да се носи маска во затворен простор на голем број јавни места со цел да се спречи ширењето на коронавирусот, изјави ...
  сите 289 | | | веќе видена

  Во продавниците за малопродажба, во продавниците за храна, како што се фурни и месарници, во јавните служби што работат со странки, како и во фризерските и ...
  сите 109 | | | веќе видена

  Сите оние кои од денеска ќе пристигнат во Грција авионски од Бугарија и Романија, задолжително е да имаат потврда на англиски јазик за негативен молекуларен ...
  сите 95 | | | веќе видена

  Пејачката Јелена Карлеуша на одмор отпатува заедно со ќерките Атина и Ника, од каде не престанува да ги изненадува своите следбеници. ЈК секојдневно објавува ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Сите оние кои од денеска ќе пристигнат во Грција авионски од Бугарија и Романија, задолжително е да имаат потврда на англиски јазик за негативен молекуларен ...
  сите 100 | | | веќе видена

  Сите оние кои од денеска ќе пристигнат во Грција авионски од Бугарија и Романија, задолжително е да имаат потврда на англиски јазик за негативен молекуларен ...
  сите 105 | | | веќе видена

  Сите оние кои од денеска ќе пристигнат во Грција авионски од Бугарија и Романија, задолжително е да имаат потврда на англиски јазик за негативен молекуларен ...
  сите 106 | | | веќе видена