Атина

  во

  Гигантски маски, што им го покриваат целото лице, добија дел од учениците во Грција, во рамките на програмата на Владата за бесплатни маски во сите училишта во ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Гигантски маски, што им го покриваат целото лице, добија дел од учениците во Грција, во рамките на програмата на Владата за бесплатни маски во сите училишта во ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Светскиот Македонски Конгрес (СМК) најостро ја осудува изјавата на бугарскиот вицепремиер и министер за одбpaна Красимир Каракачанов од 9 септември годинава ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев од денеска ја започнува дводневната работна посета на Грција, а утре ќе учествува на панел дискусија во рамките на конференција на ...
  сите 237 | | | веќе видена

  Вкупно 800 бегалци и миграни досега се сместени во новиот, привремен камп на грчкиот остров Лезбос, а 21 од нив, според грчката новинска агенција АНА-МПА се ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев од денеска ја започнува дводневната работна посета на Грција, а утре ќе учествува на панел дискусија во рамките на конференција на ...
  сите 238 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев од денеска ја започнува дводневната работна посета на Грција, а утре ќе учествува на панел дискусија во рамките на конференција на ...
  сите 239 | | | веќе видена

  Вкупно 800 бегалци и миграни досега се сместени во новиот, привремен камп на грчкиот остров Лезбос, а 21 од нив, според грчката новинска агенција АНА-МПА се ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Вкупно 800 бегалци и миграни досега се сместени во новиот, привремен камп на грчкиот остров Лезбос, а 21 од нив, според грчката новинска агенција АНА-МПА се ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев од денеска ја започнува дводневната работна посета на Грција, а утре ќе учествува на панел дискусија во рамките на конференција на ...
  сите 241 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев од денеска ја започнува дводневната работна посета на Грција, а утре ќе учествува на панел дискусија во рамките на конференција на ...
  сите 241 | | | веќе видена

  Владината делегација предводена од премиерот Зоран Заев од денеска ќе престојува во дводневна посета на Атина и ќе разговара со грчкиот премиер Кирјакос ...
  сите 243 | | | веќе видена

  Владината делегација предводена од премиерот Зоран Заев ќе престојува во дводневна посета на Атина и ќе разговара со грчкиот премиер Кирјакос Мицотакис, во ...
  сите 195 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев од денеска ја започнува дводневната работна посета на Грција, а утре ќе учествува на панел дискусија во рамките на конференција на ...
  сите 197 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев од денеска ја започнува дводневната работна посета на Грција, а утре ќе учествува на панел дискусија во рамките на конференција на ...
  сите 198 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев од денеска ја започнува дводневната работна посета на Грција, а утре ќе учествува на панел дискусија во рамките на конференција на ...
  сите 199 | | | веќе видена