Ахмети

  во

  Ад-хок координативна група за развој на концептот за едно општество и интеркултурализмот денеска ја одржа првата конститутивна седница, со која претседаваше ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Ад-хок координативна група за развој на концептот за едно општество и интеркултурализмот денеска ја одржа првата конститутивна седница, со која претседаваше ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Ад-хок координативна група за развој на концептот за едно општество и интеркултурализмот денеска ја одржа првата конститутивна седница, со која претседаваше ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Ад-хок координативна група за развој на концептот за едно општество и интеркултурализмот денеска ја одржа првата конститутивна седница, со која претседаваше ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Ад-хок координативна група за развој на концептот за едно општество и интеркултурализмот денеска ја одржа првата конститутивна седница, со која претседаваше ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Ранувањето на економскиот директор на Гинекологија, Ваљон Беља вчера во Чаир од сопартиец, го исфрли на површина целосниот распад на еден од најмоќните ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Има ли проблеми во ДУИ? Што се случува во партијата на Али Ахмети. Ова прашање си го постави јавноста по инцидентот којо се случи вчера попладне. Денес од МВР ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Претседателот на Демократската Унија за Интеграција, Али Ахмети во Тетово се сретна со Амбасадорот на Република Косово во Македонија, Ѓерѓ Дедај. Ахмети за ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Коалиционите партнери на премиерот сметаат дека и оваа анкета, е доволен показател оти тој и неговиот прв коалиционер Али Ахмети одамна ја имаат договорено ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Ваљон Беља од ДУИ вечерва е ранет во вооружен напад во скопската населба Чаир. Во него е пукано со два куршуми, по што е однесен во болница. Напаѓачите не се ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Претседателот на Демократската Унија за Интеграција, Али Ахмети во Тетово се сретна со Амбасадорот на Република Косово во Македонија, Ѓерѓ Дедај. Ахмети за ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Претседателот на Демократската Унија за Интеграција, Али Ахмети во Тетово се сретна со Амбасадорот на Република Косово во Македонија, Ѓерѓ Дедај. Ахмети за ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Косовскиот премиер Рамуш Харадинај го прими денеска владиниот тим за преговори со Србија, на кој му порача дека може да смета на целосна поддршка од сите ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Претседателот на Демократската Унија за Интеграција, Али Ахмети во Тетово се сретна со Амбасадорот на Република Косово во Македонија, Ѓерѓ Дедај. Ахмети за ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Претседателот на Демократската Унија за Интеграција, Али Ахмети во Тетово се сретна со Амбасадорот на Република Косово во Македонија, Ѓерѓ Дедај.Ахмети за ...
  сите 20 | | | веќе видена