Ахмети

  во

  Лидерот на Демократската унија за интеграција (ДУИ), Али Ахмети, испрати писмо до екс-министерот за надворешни работи на Грција, Никос Коѕијас по оставката од ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Лидерот на Демократската унија за интеграција (ДУИ), Али Ахмети, испрати писмо до екс-министерот за надворешни работи на Грција, Никос Коѕијас по оставката од ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Лидерот на Демократската унија за интеграција (ДУИ), Али Ахмети, испрати писмо до екс-министерот за надворешни работи на Грција, Никос Коѕијас по оставката од ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Лидерот на ДУИ му се обрати на Никос Коѕијас по повод неговата оставка од позицијата министер за надворешни работи на Грција: Со разочарување ја примив веста ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Лидерот на Демократската унија за интеграција (ДУИ), Али Ахмети, испрати писмо до екс-министерот за надворешни работи на Грција, Никос Коѕијас по оставката од ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Лидерот на ДУИ Али Ахмети во писмо до досегашниот шеф на грчката дипломатија Никос Коѕијас, вели дека е разочаран од веста за неговата оставка, и изразува ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Лидерот на ДУИ Али Ахмети во писмо до досегашниот шеф на грчката дипломатија Никос Коѕијас, вели дека е разочаран од веста за неговата оставка, и изразува ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Нацрт-амандманите на Уставот по синоќешното гласање за потребата за промени во највисокиот правен акт Владата ќе треба да ги достави до Собранието најдоцна до ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Синоќешната ноќ помина драматично. Усвојувањето на потребата за уставни измени беше постигнато меѓу ентузијазам и разочарување. Заев успеа да убеди 8 пратеници ...
  сите 116 | | | веќе видена

  Претседателот на Демократската унија за интеграција, Али Ахмети изрази благодарност до пратениците кои соноќа гласаа за уставните измени. Тој преку соопштение ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Претседателот на Демократската унија за интеграција, Али Ахмети изрази благодарност до пратениците кои соноќа гласаа за уставните измени. Тој преку соопштение ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Претседателот на Демократската унија за интеграција, Али Ахмети изрази благодарност до пратениците кои соноќа гласаа за уставните измени. Тој преку соопштение ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Претседателот на Демократската унија за интеграција, Али Ахмети изрази благодарност до пратениците кои соноќа гласаа за уставните измени. Тој преку соопштение ...
  сите 11 | | | веќе видена