Ахмети

  во

  Можна предизборна коалиција помеѓу ДПА и Беса е една од темите за кои вчера разговарале лидерите Мендух Тачи и Билал Касами во тетовски ресторан, потврдува за ...
  сите 155 | | | веќе видена

  Вечерва со почеток во 19 часот ќе биде отворена личната изложба на Емруш Џемајли со наслов „Портрети на албански национални личности“. Изложбата, организирана ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Вечерва со почеток во 19 часот ќе биде отворена личната изложба на Емруш Џемајли со наслов „Портрети на албански национални личности“. Изложбата, организирана ...
  сите 26 | | | веќе видена

  „Дајте правда!“, врескаат податоците за дветретинска поддршка на СЈО, рејтинг за кој, со комбинирани и акумулирани скорови, Заев, Мицкоски, Ахмети, Иванов и ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Пратениците Никола Груевски, Мендух Тачи и Али Ахмети дојдоа во Собранието на седницата за уставни измени. Груевски, Тачи и Ахмети се едни од пратениците кои ...
  сите 245 | | | веќе видена

  Пратениците Никола Груевски, Мендух Тачи и Али Ахмети дојдоа во Собранието на седницата за уставни измени. Груевски, Тачи и Ахмети се едни од пратениците кои ...
  сите 246 | | | веќе видена

  Пратениците Никола Груевски, Мендух Тачи и Али Ахмети додјдоа во Собранието на седницата за уставни измени. Груевски, Тачи и Ахмети се едни од пратениците кои ...
  сите 104 | | | веќе видена

  „Заев, во улога на Македонски Исус, со двата образа на мегдан, веројатно ги има уште неколку штом така лесно ги дава на шамарање на очиглед на цела јавност, ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Пратениците Никола Груевски, Мендух Тачи и Али Ахмети дојдоа во Собранието на седницата за уставни измени. Груевски, Тачи и Ахмети се едни од пратениците кои ...
  сите 100 | | | веќе видена

  Обвинителката Стефанова не се откажува од притвор за Ратко Димитровски и Томе Главчев, осомничени за финансиската истрага „Поштенска банка“. Поради опасност ...
  сите 81 | | | веќе видена

  Ваљон Бела, кадарот на ДУИ како економски директор на Клиниката за гинекологија, изрази конспиративен став дека Бујар Османи, актуелниот вицепремиер и ...
  сите 34 | | | веќе видена