Алфа ТВ

Лекарите не се во состојба да ја дијагностицираат болеста на Алфи, но тврдеа дека тој нема да може да дише самостојно откако ќе биде исклучен од апаратите. ...
сите 11 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во неговото гостување во емисијата „Клик плус“ на ТВ21 зборуваше за настаните од 27 април каде ја посочи ...
сите 114 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски кажа дека разликата меѓу оваа опозиција сега и опозицијата во минатото е што оваа опозиција додаде вредност за ...
сите 114 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во гостувањето во емисијата „Клик плус“ на телевизијата 21 вели дека Владата ја лаже јавноста за висината на ...
сите 114 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во гостувањето на телевизијата 21 изјави дека ветувањето на СДСМ во предизборието за 500 евра просечна плата е ...
сите 114 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во вечерашното гостувањето на емисијата Клик Плус на ТВ21 рече дека најголемиот губитник од настаните на 27 ...
сите 114 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во вечерашното гостување во „Клик Плус“ на телевизија 21 се осврна и на настаните во Собранието од 27 април ...
сите 114 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во вечерашното гостување во „Клик Плус“ на телевизија 21 се осврна и на настаните во Собранието од 27 април ...
сите 114 | | | веќе видена

Амбасадорот на Израел во ОН, Дени Денон денеска го обвини Иран дека регрутирал најмалку 80.000 шиитски борци кои ги обучува во база близу Дамаск. Амбасадорот ...
сите 14 | | | веќе видена

На крајот на дводневната конференција во Париз, околу 70 земји ветија дека ќе преземат нови мерки за спречување на финансирањето терористички организации, јави ...
сите 38 | | | веќе видена

Дозвола за влез во Шенген зоната државјани од Западен Балкан ќе мора да побараат во иднина преку интернет без разлика што не им е потребна виза. Дозвола за ...
сите 9 | | | веќе видена

Охриѓани и стручната јавност бараат од надлежните институции уверување дека реставрацијата и конзервацијата на Али пашината џамија во срцето на градот, се врши ...
сите 10 | | | веќе видена

next