Алфа ТВ

амо акредитирани возила чии налепници се истакнати на предниот дел од ветробранското стакло, може да го поминат првиот полициски пункт и да продолжат понатаму. ...
сите 59 | | | веќе видена

Министерството за здравство соопшти дека согласно најавата на метео-алармот од Управата за хидрометеоролошки работи и утре територијата на целата држава ќе ...
сите 45 | | | веќе видена

Мал пожар изби денеска во хотел во Дубаи, кој ги принуди останатите гости и персоналот да го напуштат објектот. Мал пожар изби денеска во хотел во Дубаи, кој ...
сите 753 | | | веќе видена

Поранешниот Светски рекет број 1 Новак Ѓоковиќ беше принуден да ја заврши сезоната поради повреда, но српскиот тенисер сега се соочува со обвинувања за допинг. ...
сите 7 | | | веќе видена

next