Нема сомнеж дека Јадранот станува се попривлечна дестинација за богатите туристи, а во продолжение ви ги претставуваме најдобрите и најлуксузните вили, ...
сите 2 | | | веќе видена

Граѓаните кои се снабдуваат од скопската Топлификација од август ќе плаќаат поскапо парно за 3,13 отсто, цената на Скопје Север ќе се зголеми за 0,46 отсто ...
сите 17 | | | веќе видена

Неколку непознати лица денеска го кренаа во воздух нафтоводот во централниот дел на Сирија, во близина на градот Хомс, кој во последните месеци беше центар на ...
сите 4 | | | веќе видена

next