Брејвик се подготвувал за нуклеарни реактори


Останато

Забрзувањето на европската перспектива за Република Северна Македонија зависи само од ангажманот и резултатите во дијалогот со Бугарија. Ова го изјави ...
сите 876 | | | веќе видена

Стратегијата на Македонија во однос на спорот со Бугарија е несоодветна, а тоа го покажува неразбирливото инсистирање на Софија на „некакви“ преземени обврски ...
сите 347 | | | веќе видена

Утре ќе се задржи многу топло време со натпросечни температури за овој период од годината, кои на места во југоисточниот дел од земјата ќе го надминат 40-тиот ...
сите 295 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Брејвик се подготвувал за нуклеарни реактори

Од:
До кого (е-маил):
Порака: