Гужва на граничните премини Табановце и Богородица

9 копии
5 копии
3 копии

Останато

Втора аудио снимка со фотографија од Јелена Жугиќ, претседателка на Градскиот комитет на Унија на жени при ВМРО-ДПМНЕ, по пет денови е објавена на „Јутуб“. Во ...
сите 187 | | | веќе видена

Премиеерот Заев на прашањето за што се преговара со Бугарија вели дека на маса е предлогот на Португалија.Но, тој предлог Бугарија експресно го одби.Тоа беше ...
сите 437 | | | веќе видена

Здружението за меѓународна политика „Совет на Амбасадори“, чии претседател е Мухамед Халили, го пшоздравува најновиот Декрет на Американскиот претседател Џо ...
сите 207 | | | веќе видена

Денес, Македонија доби подарок од Турција 30.000 дози од вакцината „Синовак“ против ковид-19. Ова го објави на Фејсбук министерот за здравство Венко Филипче. ...
сите 119 | | | веќе видена

На денешната прес-конференција во Букурешт беа македонските голмани Столе Димитриевски и Дамјан Шишковски, двајцата ја потенцираат одличната атмосфера во ...
сите 302 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гужва на граничните премини Табановце и Богородица

Од:
До кого (е-маил):
Порака: