Поранешниот претседател на Јуве: Кристијано рече дека си оди за да биде со мајка му, но наместо тоа….

Пред да настане големата криза со коронавирусот, Кристијано Роналдо се најде во една навистина неблагодарна ситуација и мораше ургентно да замине во ...
| | веќе видена | слични
9 копии

Поранешниот претседател на Јувентус, Џовани Коболи Џили, го критикуваше напаѓачот Кристијано Роналдо за однесувањето во време на карантин. Португалецот го ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот претседател на Јувентус, Џовани Коболи Џиљи, е најжесток во критиките упатени кон Кристијано Роналдо во Италија. Голгетерот на Јуве го избегна ...
| | веќе видена | слични

Кристиано Роналдо веќе неколку недели се наоѓа во родната Мадеира. Роналдо отпатува во Португалија за да биде покрај неговата мајка која имаше мозочен удар. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Италија и натаму се наоѓа во целосен хаос поради епидемијата коронавирус. Самоизолацијата е задолжителна за сите кои немаат потреба да ги напуштат своите ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерите на Интер го завршија периодот на изолација каде заминаа веднаш откако беше откриено дека Даниеле Ругани, фудбалерот на Јувентус, е заболен од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

За најновата состојба на бројот на заболени и сите други информации поврзани со коронавирусот денеска на пресконференција ќе зборува министерот за здравство ...
сите 170 | | | веќе видена

Техничкиот премиер Оливер Спасовски во своето гостување на Канал 5 кажа дека се размислува во наредните два месеци да се воведат нови мерки, покрaј во ...
сите 372 | | | веќе видена

Албанските медиуми, без исклучок, ја преноса веста за официјалното полнопрвно членство на Северна Македонија во НАТО Алијансата. Една од најгледаните телевизии ...
сите 138 | | | веќе видена

Наќе Чулев, министерот за внатрешни работи, по реакцијата на битолчани дека во центарот на градот се сместени повратниците од Малта во државен карантин иако во ...
сите 450 | | | веќе видена

Поранешниот премиер Никола Груевски кој сега е азилант во Будимпешта се јави на Фејсбук со порака и честитки за влегувањето на Македонија во НАТО, како и ...
сите 369 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи, Наќе Чулев порачува дека негова задача е да обезбеди подеднакво спроведување на законот на целата територија на ...
сите 180 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поранешниот претседател на Јуве: Кристијано рече дека си оди за да биде со мајка му, но наместо тоа….

Од:
До кого (е-маил):
Порака: