Наполи

    во

    Во „Ел Класико“ Суарез им ја затвори устата на критичарите, но после натпреварот изјави дека е свесен за своите години и дека нормално е Барселона да му бара ...
    сите 8 | | | веќе видена

    Џанлуиџи Буфон се враќа на „местото на злосторството“ – во Лигата на шампионите. И понатаму чудно звучи „Џиџи на Јувентус“ брани за ПСЖ, а дебито во Лигата на ...
    сите 28 | | | веќе видена