Наполи

  во

  Џенаро де Томазо направил своевиден "кол центар" во својата ќелија, каде има 5 телефони од најновата генерација и знае се што се случува во неговиот клуб. ...
  сите 117 | | | веќе видена

  Аурелио Де Лаурентис се обидува да му донесе скудето на Наполи, но покрај ривалството со другите клубови, постојано е во медиумите и поради спротивставените ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Заминувањето од Островот на крајот од сезоната е извесно. Според информациите на познатиот италијански новинар, Муса Дембеле е заинтересиран за трансфер во ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Црвенио – белиот дел од Белград со нетрпение го чека вторник, кога Наполи ќе гостува кај Црвена Звезда. За овој натпревар, се бараат повеќе карти, а еден од ...
  сите 100 | | | веќе видена

  Откако Црвена Звезда избори пласман во Лигата на шампиони, после скоро 18-годишен пост, еден навивач предизвика тотално лудило со облогот кој го направил во ...
  сите 100 | | | веќе видена

  Црвена Звезда оваа сезона ќе игра во Лигата на шампионите и поради тоа еуфоријата кај навивачите на овој клуб е огромна. Српскиот клуб доби навистина пеколно ...
  сите 100 | | | веќе видена