Наполи

  во

  Студија објавена од весникот „Сан“ открива кои тренери потрошиле најмногу пари за трансфери во историјата на фудбалот. Едвај има навивач да се изненади дека ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Икарди е непожелна личност во Интер, меѓутоа самиот Аргентинец веројатно е дека сака да остане на подолг рок во Милано, и покрај тоа што за него нема никаква ...
  сите 245 | | | веќе видена

  Студија објавена од весникот „Сан“ открива кои тренери потрошиле најмногу пари за трансфери во историјата на фудбалот. Едвај има навивач да се изненади дека ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Студија објавена од весникот „Сан“ открива кои тренери потрошиле најмногу пари за трансфери во историјата на фудбалот. Едвај има навивач да се изненади дека ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Мауро Икарди продолжува да ја фрустрира италијанската фудбалска јавност со инсистирањето на трансфер во Јувентус иако тоа се чини како невозможна мисија во ...
  сите 89 | | | веќе видена

  Студија објавена од весникот „Сан“ открива кои тренери потрошиле најмногу пари за трансфери во историјата на фудбалот. Едвај има навивач да се изненади дека ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Студија објавена од весникот „Сан“ открива кои тренери потрошиле најмногу пари за трансфери во историјата на фудбалот. Едвај има навивач да се изненади дека ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Студија објавена од весникот „Сан“ открива кои тренери потрошиле најмногу пари за трансфери во историјата на фудбалот. Едвај има навивач да се изненади дека ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Студија објавена од весникот „Сан“ открива кои тренери потрошиле најмногу пари за трансфери во историјата на фудбалот. Едвај има навивач да се изненади дека ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Шангај Шенуоха славеше на гости кај Далијан Џифанг со 3:2 во полуфиналето од кинескиот куп. Херој на Шангај беше поранешниот напаѓач на Рома Стефан Ел Шарави ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Долгогодишната лоша навика Маурицио Сари го доведе до голем проблем. Сари не патуваше со тимот во Трст на пријателскиот натпревар против Триестина, а докторите ...
  сите 22 | | | веќе видена